10 Pomysłów na naturalną kontrolę szkodników

10 Pomysłów na naturalną kontrolę szkodników

Total
0
Shares

Wielu posiadaczy nieruchomości lubi bardziej normalny sposób radzenia sobie ze zwalczaniem szkodników – mniej akcentów na syntetyczną eradykację i więcej akcentów na charakterystyczne elementy.

Te myśli powinny pomóc Ci w rozpoczęciu “zielonej” administracji szkodnikami.

Najlepszą charakterystyczną metodą zwalczania szkodników jest prawdziwa niechęć. Otwory, które dają szkodnikom dostęp do Twojego domu powinny być bezpiecznie naprawione. Otwór wewnątrz domu powinien być zamocowany za pomocą uszczelki, aby zminimalizować rozwój szkodników wewnątrz domu. Źródła pożywienia i wody muszą być wydalone poprzez utrzymywanie pożywienia w stałych pojemnikach i naprawę wszelkich wycieków wody w całym domu.

Ziemia okrzemkowa jest charakterystyczną substancją, którą stosuje się na pełzające szkodniki.

Pluskwy, mogą być usunięte poprzez mycie odzieży i różnych tekstur we wrzącej wodzie o temperaturze wrzenia nie mniejszej niż 130 stopni Fahrenheita.

Liczne osoby mówią, że mrówki nie przekroczą żadnej linii. Kreda może być używana do rysowania konsekwentnie wokół okien i sposobem, aby zachować mrówkowe “przejście”. Pomocne może być również posypanie nieprzerwaną linią cynamonu, kawą lub pieprzem kajeńskim wokół pasm, gdzie mrówki były widoczne.

Zobacz również:  Jak wybrać meble do ogrodu?

Myszy i różne gryzonie mogą być odpychane przez zapach przypominający miętę lub miętę pieprzową. Niektórzy sugerowali, że mięta  obsadzona konsekwentnie wokół domu zawróci wszelkie myszy, które rozważają wejście do domu.

Kilku posiadaczy nieruchomości bez wahania twierdzi, że mieszanka spienionej wody zabija szkodniki, takie jak biedronki, karaluchy i różne pełzające szkodniki. Mieszankę można umieścić w butelce i rozpryskiwać ją specjalnie na pełzające owady, gdy są widoczne

Mole mogą być regularnie odpychane przez zapach przypominający cedr, jałowiec, skórkę cytrynową lub lawendę. Rzeczy te można umieścić w magazynach i pojemnikach, aby wytępić mole i ich larwy.

Pułapki na osy wykorzystują wodę, co może stanowić niebezpieczną okoliczność wśród ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Więcej organizacji zajmujących się zwalczaniem szkodników oferuje wspólne, naturalne metody w stosunku do zwykłych pestycydów. Bez względu na to, z jaką przenikliwością się spotykasz, mądrą myślą jest skontaktowanie się z eksterminatorami z sąsiedztwa i zapytanie, jakie wspólne wybory mogą im dać najlepszy rezultat.

Pestycydy organiczne, zwane dodatkowo biopestycydami, wykorzystują bakterie, pasożyty, drobnoustroje lub inne powszechne środki do walki ze szkodnikami. Pomimo faktu, że są one głównie wykorzystywane jako część zastosowań ogrodniczych, kilka rynków może zwiększyć ich wykorzystanie w rodzinnym zwalczaniu szkodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
markiza

Jaka markiza na balkon i taras?

Każdy kto posiada balkon lub taras z pewnością zgodzić się z tym, iż markiza to przydatne wyposażenie. To idealna ochrona przed promieniami słonecznymi lub padającym deszczem. Żadne warunki atmosferyczne nie…
Zobacz post